Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Kariéra u nás

O co se snažíme v naší firmě? 

Chceme ukázat lidem krásu obalového skla. Není důležité to, zda jde o zákazníka, který potřebuje pouze jeden kus k dotvoření svého ideálu, nebo přijde zákazník, který potřebuje něco jiného, než mají všichni. Šířkou našeho sortimentu chceme umožnit všem, aby se odlišili a tím byli jedineční. 

 

Jaké jsou naše hodnoty?

Můžeme to shrnout jednoduše: vždy dodržíme, co slíbime. Je to pro každého z nás otázka osobní cti. A je jedno, jestli je ve vztahu, ve vztahu k zákazníkovi, nebo ve vztahu k dodavatelům a dalším osobám, se kterými spolupracujeme. Na čem jsme se domluvili, tak to platí. Víme, že každý problém má nějaké řešení. Neztrácíme čas hledáním chyb, ten čas využijeme k nalezení řešení. Občas je toho hodně. Makáme tvrdě. Odměnou je pak pocit, že jsme pomohli řešit něco, co si někdo myslel, že se nedá. Pro nás je důležitý výsledek, který doručíme zákazníkovi. Věříme jeden druhému a společně táhneme za jeden provaz. A kupodivu jedním směrem :-).

Co dál?

Pořád se něco děje. Vždycky se najde něco, co nám rozšíří obzory, otevře oči, posune nás dál. Přijímáme výzvy a tím se učíme. Pokud se někdo nechce rozvíjet, tak to není ten správný člověk pro nás. Učíme se od kolegy, od zákazníků a dodavatelů. Všechny informace sdílime, protože víme, že je může využít další z mých kolegů. 

A co vedení?

Máme stejné majitele již od počátku firmy, od roku 1996. Vše vybudovali a vypiplali z ničeho. Přes všechny ty roky jsou stále s námi. Neustále tvoří, vylepšují a mají nové nápady. Jednají férově. Je to nutné, protože férové jednání přináší skutečné partnerství, stabilitu a jistotu. Bez něj to zkrátka nejde. Co dáváš, to dostávaš.

Přesunout nahoru