Pozvánka na Flaškobraní: Oslava dobrot ve skle, která nás spojuje

Připravte se na jedinečný zážitek plný chutí, vůní a objevů!

Bricol-M zve všechny milovníky kvalitních produktů a příznivce skleněných obalů na Flaškobraní 25.-26.4.2024.

Ochutnejte a inspirujte se

Flaškobraní je víc než jen obyčejná akce. Je to svátek všeho, co může být nádherně zavařeno v lahvích a sklenicích – od vybíraných vín a šumivých nápojů, přes lahodné sirupy a marmelády, až po exkluzivní kosmetické produkty a aromatické svíčky. A co víc, návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost tyto skvosty nejen obdivovat, ale také ochutnat!

Speciální slevy

Kromě gastronomických zážitků na vás čeká občerstvení zdarma a možnost získat speciální slevy na nákup zboží. Tyto slevy budou platné výhradně během Flaškobraní, takže neváhejte a využijte této skvělé příležitosti obohatit své sbírky o jedinečné kousky za výhodné ceny.

 Jakou hodnotu hodíte kostkami, takové procento se vám z nákupu odečte.

Stánky

Ale to není všechno! Flaškobraní se bude také nést v duchu poznávání. Rozprostře se před vámi pestrý výběr stánků, kde se dozvíte více o produktech zavřených ve skle. Potkáte zde výrobce kosmetiky, svíček a spoustu dalších produktů, které si zamilujete na první pohled (a ochutnávku).

 

Máte zajímavý produkt v láhvi nebo sklenici od nás a chcete jej prezentovat zákazníkům na Flaškobraní? Pošlete nám propagační materiály, případně vzorky a my vám s propagací velmi rádi pomůžeme. Budeme samozřejmě rádi, pokud se sami zúčastníte a svůj produkt si odprezentujete.

Kuchař Kubo

Nechte se svést na vlnách gurmánského zážitku, kde klíčovou roli hraje kvalita a originalita. Náš chytrý kuchař na místě připraví neodolatelné pochoutky vyrobené přímo z produktů ve skleněných obalech, čímž dodá akci neopakovatelnou atmosféru a chuť.

 

Připojte se k nám a staňte se součástí něčeho opravdu výjimečného. Flaškobraní je oslavou kvality, tradice a inovace, kde každý návštěvník objeví něco překvapujícího a fascinujícího. Nezapomeňte si označit data 25. a 26. dubna 2024 ve svém kalendáři a přijďte s námi zažít nezapomenutelné chvíle plné chutí, vůní a příběhů.

Vytvořte si vzpomínky a zážitky, které prohloubí vaši lásku k produktům ve skle. Těšíme se na vás na Flaškobraní!