Oslavili jsme 33. výročí založení firmy Bricol

Na Ranch 13 v Nemšové jsme pozvali vybrané zákazníky a dodavatele. Za tu dobu, co existuje firma Bricol jsme samozřejmě přišli do kontaktu se spoustou obchodních partnerů, ale z pochopitelných důvodů jsme nemohli pozvat všechny. Proto jsme udělali kompromis a dohodli se na nějakém přijatelném množství lidí.

Začali jsme v pátek večer grilovačkou, která se vedla v klidné atmosféře. Hrála country hudba, lidé si povídali, kdo chtěl vozil se na koních.

Další den, v sobotu, byl určen pro rodiny s dětmi. Naši zaměstnanci vytvořili stanoviště, na kterých mohli děti s rodiči nebo prarodiči soutěžit. Například bagrování bylo něco, co fascinovaly všechny děti, ale i mnozí dospělí si zde mohli splnit svůj dětský sen.
Podobné to bylo s divokou jízdou na čtyřkolkách. Návštěvníci se mohli vyřádit v jezdecké aréně, kde závodili mezi překážkami.

Kromě toho mohli hledat zlato, nebo poklad, nebo zkoušeli několik rančových disciplín jako kydání hnoje ve stáji, lasování na umělou krávu či házení seker.

Bylo toho opravdu hodně.

Večer jsme měli připraveno několik koncertů. Začali jsme dětským, kde spisovatel Braňo Jobus vyprávěl a zpíval o svých knihách.

Později Vrbovskí víťazi zazpívali koncert pro dospělé.

Potom majitelé firmy pozvali všechny zaměstnance na pódium. Zavzpomínali jsme si na časy zakládání firmy, na to, jak se společnost časem vyvíjela, měnila a kde se nachází dnes.

Večer přišel ještě jedinečný Allan Mikušek. Potom jsme se všichni přesunuli do kantýny, kde hrála do tance skupina Text band až do pozdních ranních hodin.

V neděli, kdo chtěl mohl jet na kolech na výlet.

Hodně zákazníků nám děkovalo za příjemný zážitek, což nás nesmírně potěšilo. Naši zaměstnanci měli sice poněkud náročný víkend, ale nakonec jsme si řekli, že to stálo za to.

Zatím nejsme rozhodnuti, zda budeme podobnou akci organizovat i příští rok. Ještě uvidíme a rozhodneme-li se, že ano, budeme znovu rozesílat pozvánky.