Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vytvořte si své originální dárky z potištěných lahví

Zveřejněno: 25. 10. 2022

Každá seriózní firma dává svým nejlepším klientům dárky na konci roku. Chcete i vy darovat něco hezkého, zajímavého a dokonce užitečného? Zkuste vybrat láhev na které bude vytištěno vaše logo.

Něco výjimečného

Nenabízíme vám obyčejné láhve s obyčejným obtiskem. U nás si totiž můžete vybrat přesně ten tvar, který vaši společnost nejlépe vystihuje. Na své si přijdou myslivci, rybáři, sportovci, řidiči a mnozí jiní.

K výběru správné láhve můžete také zvolit jiný klíč. Vyberte si láhev pro váš ideální dárek například podle základního tvaru: chcete oblou nebo hranatou? I v tomto směru si můžete zvolit to, co vám je nejblíže.

Udělejte si různé kategorie

Spousta firem si nechává vyrobit láhve v několika cenových kategoriích. Udělají si menší dárky na běžné rozdávání, pak středně drahé, ty jsou určeny pro významnější klienty a nakonec vyberou několik výjimečných lahví pro ty, které si chtějí uctít nejvíce.

Nemusí to být pouze láhve

Některé firmy využívají u nás tu možnost, že máme velký výběr nejen v oblasti lahví, ale i různých sklenic. Například sklenice s patentovým uzávěrem jsou pro takové dárky jako stvořené. Obtisk se na ně realizuje velmi dobře, protože mají velkou plochu a navíc dávají možnost, abyste do takové sklenice vložili ještě něco navíc. Mohou to být sladkosti nebo i různé jiné předměty, které vašim dárkům okamžitě přidají další hodnotu.

Způsoby potisku

Možnosti potisku jsou velmi různé. Velmi časté je pískování, ale oblíbené jsou také vypalované obtisky nebo barvení skla.

Informace o možnostech vám velmi rádi řekne Jiří Štarha na telefonním čísle: +420 724 942 353, případně mu napište na: starha@bricol.mobi

Objednejte si láhve nebo sklenice s vaším vlastním obtiskem ještě dnes, abychom vám je stihli dodat včas.

obtiskové láhve s logem firmy

 

Přesunout nahoru