Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výstava Danubius Gastro 2018 je za námi

Zveřejněno: 1. 2. 2018

Děkujeme všem zákazníkům, kteří si našli čas a zastavili se u nás na stánku. Tento rok jsme trochu obměnili design a snažili jsme se zaujmout "létajícími" lahvemi. Jsme rádi, že se tento nápad setkal s pozitivními ohlasy.

Na výstavě jsme si všimli trend, že větší vinaři, kterých jsme tu tradičně setkávali nebyly se svými stánky přítomni. Bylo tu ale několik menších vinařství, které se snažili prosadit na společných výstavních expozicích. Chyběl například také náš velký obchodní partner, společnost Syrex. Na jejich místě bylo několik nových vystavovatelů s menšími stánky.

Velmi nás těší, že se stále objevují noví producenti a výrobci v oblasti potravinářství, kteří se snaží prosadit na trhu. Když se osobně setkáme a řeknou nám, že jsou velmi spokojeni se službami, které jim poskytujeme. Když slyšíme:

"právě u vás jsme našli ten správný pohár nebo láhev, který dotvoří náš výrobek tak, abychom ho mohli poslat na trh. Máte opravdu dobrý výběr a u vás dostanu to, co potřebuji. "

Na výstavě se samozřejmě našlo i mnoho takových lidí, kteří nás objevili jako vynikající zdroj pro dárky, které si u nás plánují objednat, nebo si doma chtějí vyrobit něco do skla a u nás najdou přesně to, co potřebují.

Už teď se těšíme na další ročník výstavy, kde zas představíme něco nového a zajímavého.

Přesunout nahoru