Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

KARIÉRA

Chceme být nejlepší firmou na trhu v oblasti obalového skla.

Chceme, aby lidé věděli, že u nás najdou řešení svých problémů a že to co mu nabídneme, udělá z jejich produktů unikát a originál.

Různé tvary, objemy, barvy, lahví a sklenic skrývají mnoho potenciálního příběhu, radosti a zážitku. Naše láhve mohou opravdu změnit život.

Kariéra u nás

Kariéra u nás

O co se snažíme v naší firmě? 

Chceme ukázat lidem krásu obalového skla. Není důležité to, zda jde o zákazníka, který potřebuje pouze jeden kus k dotvoření svého ideálu, nebo přijde zákazník, který potřebuje něco jiného, než mají všichni. Šířkou našeho sortimentu chceme umožnit všem, aby se odlišili a tím byli jedineční.

Jak to u nás probíhá

Jak to u nás probíhá

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, prvním krokem je, že nám pošlete svůj životopis. Pošlete svůj e-mail na adresu ruzicka@bricol.mobi nebo klikněte na tento odkaz.

Občas si uděláme výlet

Občas si uděláme výlet

Máme rádi naši práci, ale občas je třeba i vypadnout. Sem tam si uděláme výlet na pěkné místo. Rádi jezdíme vlakem, možná jsme tam sem tam i hluční.

Rádi navštěvujeme hlavně naše zákazníky.

Volné pracovní pozice

Volné pracovní pozice

Pokud máte zájem odeslat nám svůj životopis, klikněte na následující odkaz a připojte strukturovaný životopis, případně svou fotografii.

Vaše údaje zařadíme do naší evidence.

Pokud máme aktuálně volná nějaké pracovní místa, jsou uvedeny dole. 

Přesunout nahoru