Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Flaškobraní je za námi

Zveřejněno: 6. 6. 2022

Byly jste?

Bavili jste se?

Užili jste si slevy?

Přijdete i příště?

Dva dny jsme rozdávali slevy, dárky, ochutnávky a pokud se dalo, tak i úsměvy

Během Flaškobraní nás navštívilo téměř 200 zákazníků, kteří platili u pokladny. Odnesly si slevy na zboží v průměru 7,5 %. Mnozí přišli i s přáteli nebo rodinou, takže se u nás „promlelo“ několik stovek lidí. Velmi nás potěšili i obchodní partneři nebo dodavatelé, kteří se na nás přišli jen podívat, posedět si a popovídat si. V dnešní době je něco tak mimořádně vzácného.


Byli i stánkaři - vznikl malý jarmark
Vznikl nám prostor pro malý jarmark, kde čtyři zákazníci nabízeli své zboží. Do budoucna bychom chtěli tuto formu zachovat, nebo pokud se bude dát, tak by se jarmark mohl ještě více rozrůst. Uvidíme, jaký bude zájem. Ti, co byli, tak si pochvalovali.


Ochutnávky dobrot
Mezi ochutnávky jsme se snažili zařadit nové věci, aby měli i zákazníci možnost ochutnat novinky, ale abychom i my viděli, co jim chutná a co má smysl nabízet v naší prodejně. Byl to tedy takový okamžitý průzkum, co se zákazníkům líbí.


 Už teď se na vás upřímně těšíme, že vás budeme moci znovu i příští rok u nás pohostit a potěšit. Jsme rádi, že jsme mohli vytvořit trochu jiný koncept prodeje, že to není jen: vezměte si zboží a zaplaťte, ale je to více o komunikaci, osobním setkání, ochutnávkách a pohoštění. Věříme, že se u nás zastavíte i během roku a že zůstaneme pro vás spolehlivý partner pro láhve, sklenice a příslušenství.

Přesunout nahoru