Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ceník

Nabídkový list Colour Sprint Signature by Stelvin ®

Jaké jsou typy vložek a rozdíly mezi nimi?
Saranex – klasická těsnící vložka s větší propustností kyslíku. Vhodná pro vína na rychlou spotřebu do 1 roku.
Sarantin – cínová vložka, která již těsní mnohem lépe, je odolnejší a snese i tlak až do 4 barů. Vhodná pro vína na delší uskladnění – více než 1 rok.
 

Saranex

Tyto vložky jsou již nadstavba Saranexu a Sarantinu, kde si vinař dokáže lépe kontrolovat propustnost kysliku do vína (OTR). Vložky obsahují trošku jiné složení materiálu, než je tomu u vložek Saranex nebo Sarantin. 

Množství s potiskem již od 7000 ks, dodání do 4 týdnů od odsouhlasení náhledu.
Celkem je možné zhotovit 5 barev potisku – černá, bílá, zlatá, stříbrná, měděná – můžete mít například zlatý potisk vršku a bílý potisk boku.
Pokud chcete vícebarevný potisk, minimální objednávka je 56 000 ks uzávěrů. Cena se stanoví individuálně dle představy a přání zákazníka.

Saranex – řada Colour Sprint – 24 barev do 3 týdnů

Minimální objednací množství od 1 barvy je 2800 kusů = 2 kartony. Cena dopravy je pak 2500 Kč/100 € navíc k ceně uzávěrů, samozřejmě pokud uzávěr nemáme na skladě a je nutno jej speciálně přiobjednat pro zákazníka. Cena uzávěru v tomto připadě bude 3.49 Kč (0.13423 €) + 2500 Kč /100 € dopravní náklad.To značí 2500 Kč/2800 ks = 0.90 Kč/ks a 0,036 € připočíst k ceně uzávěru.

 

Sarantin

Množství s potiskem již od 7000 ks, dodání do 4 týdnů od odsouhlasení náhledu.
Celkem je možné mít 5 barev potisku – černá, bílá, zlatá, stříbrná, měděná – můžete mít například zlatý potisk vršku a bílý potisk boku.
Pokud chcete vícebarevný potisk, minimální objednávka je 56 000 ks uzavěrů. Cena se stanoví individuálně dle představy a přání zákazníka.

 

Ceník uzávěrů STELVIN® čisté bez potisku CZ:

Společnost Bricol-M je prodejcem uzávěrů STELVIN® na území České republiky. 

Pokud máte zájem dozvědět se více o výhodách a možnostech, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Přesunout nahoru